Klientu atbalsts

Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu.


Darba laiks

Darba dienās:
Sestdienās:
Svētdienās:

 

09:00 – 18:00
Brīvs
Brīvs


SIA Setech
Krišjāņa Barona iela 10,
Rīga, LV-1050, Latvija


SIA Setech

SIA Setech
Krišjāņa Barona iela 10,
Rīga, LV-1050, Latvija


Klientu atbalsts

Jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu.

None   info@credify.lv
Darba laiks

Darba dienās: 09:00 – 18:00
Sestdienās: Brīvs
Svētdienās: Brīvs

Kredītu apvienošana

Summa līdz

10 000 EUR

Procenti no

7 % gadā

Termiņš

3 - 84 mēneši

Izskatīšanas laiks

no 1 min.


Lūdzu uzgaidiet

Jautājumi un atbildes

Kā darbojas Credify?
Aizpildot pieteikumu Credify platformā, tiek automātiski izveidots Jūsu aizņēmuma profils, kas ar Jūsu piekrišanu tiek nodots Credify partneriem - bankām un citiem lielākajiem kredītdevējiem. Izmantojot sniegto informāciju, operatīvi tiek izvērtēta Jūsu maksātspēja un sagatavoti aizdevēju piedāvājumi, kurus Jūs variet savā starpā salīdzināt Credify platformā. Visu informāciju par piedāvājumiem saņemsiet arī savā e-pastā un SMS.
Kas jādara, lai saņemtu aizdevumu?
Aizpildiet vienkāršu pieteikumu, norādot nepieciešamo aizdevumu, tā summu un termiņu.  Jau pēc dažām minūtēm saņemsiet pirmos Jums sagatavotos aizdevumu piedāvājumus un varēsiet ērti salīdzināt to nosacījumus ienākot Credify platformā ar unikālo saiti vai ar piešķirto lietotājvārdu. Pēc tam tikai atliek izvēlēties sev piemērotāko piedāvājumu un noslēgt līgumu ar aizdevēju.
Cik ilgā laikā saņemšu aizdevuma piedāvājumus?
Pirmos aizdevuma piedāvājumus Credify platformā saņemsiet jau dažu minūšu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas. Katram aizdevējam var būt atšķirīgs piedāvājumu sagatavošanas laiks, kas parasti arī būs norādīts piedāvājumu salīdzināšanas tabulā. Par katru jauno piedāvājumu saņemsiet arī paziņojumu e-pastā un SMS.
Cik ātri aizdevums būs pieejams manā kontā?
Nauda uz Jūsu kontu tiek pārskaitīta uzreiz pēc līguma parakstīšanas ar izvēlēto aizdevēju. Pārskaitījuma apstrādes laiks būs atkarīgs no tā, kurā bankā ir Jūsu konts un parasti tas aizņem no 15 minūtēm līdz dažām stundām.
Ar kādiem aizdevējiem sadarbojas Credify?
Credify izvēlas pārbaudītus sadarbības partnerus savu klientu ērtībām, tāpēc sadarbojamies ar visiem Latvijā vadošajiem kredītdevējiem. Sadarbības partneru loks tiek pastāvīgi papildināts, jo vēlamies piedāvāt plašākās aizdevumu izvēles iespējas.
Vai varu atteikties no piedāvājumiem pēc Credify pieteikuma iesniegšanas?
Jā, Jums nav obligāti jāizvēlas kāds no piedāvājumiem. Aizpildot pieteikumu, Jūs vienkārši sniedzat informāciju, lai aizdevēji varētu sagatavot piedāvājumus salīdzināšanai. Pēc anketas aizpildīšanas Jūs pārskatāmā formā redzēsiet visu aizdevēju piedāvājumus un varēsiet brīvi izvēlēties ar kuru un vai slēgt līgumu.